WYPOŻYCZALNA ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH (E-BIKE) W KASTELRUTH/CASTELROTTO, SEIS/SIUSI I SEISERALM/ALPE DI SIUSI – URLOP NA ROWERZE W POŁUDNIOWYM TYROLU

JAZDA NA ROWERZE SPOSOBEM NA RELAKS! NIEWIELKIM NAKŁADEM SIŁ MOŻNA DOTRZEĆ NA GÓRĘ I MIEĆ NIESAMOWITĄ PRZYJEMNOŚĆ PRZY ZJEŹDZIE W DÓŁ DO DOLINY.

TO SĄ ROWERY ELEKTRYCZNE (E-BIKE)!

W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie elektryczne rowery górskie, obojętnie, czy rowery typu full, 27,5+, rowery dla dzieci, czy rowery trekkingowe; mamy każdy rower, jakiego właśnie potrzebujesz!

Aby spędzić cudowny dzień wraz z całą rodziną, oferujemy wiele rozwiązań, takich jak przyczepki dla dzieci i zwierząt domowych, doczepki rowerowe (trailer bike), nosidełka dla dzieci i wózki dla dzieci.

Przyjemna trasa do Völser Weiher/Lago di Fiè, rundka po gospodarstwach górskich w Ums, wycieczka panoramiczna po Seiser Alm/Alpe di Siusi, albo też wymagające trasy w Pufels/Bula, Tisens/Tesimo, St. Oswald/S. Osvaldo, St. Ulrich/Ortisei lub Tiers/Tires w naszym rejonie wszystko jest możliwe! Dzięki bezpośredniej bliskości Grödnertal/Val Garden do Sellarunde/Sellaronda mają Państwo możliwość skorzystania z niekończących się tras i pokonywania setek kilometrów na rowerach szlakowych, co zagwarantuje niezapomniane przeżycia.