SKLEPY I WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW GÓRSKICH MTB I ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH (E-BIKE) ALPIN SPORTS COMPANY W REGIONIE TURYSTYCZNYM SEISER ALM

W filiach Alpin Sports Company na pierwszym miejscu jest profesjonalne doradztwo, pierwszorzędna obsługa oraz najbardziej innowacyjne wyposażenie!

W naszych 4 filiach w Seis/Siusi i Seiser Alm/ Alpe di Siusi, największym płaskowyżu górskie pastwisko w Europie, oferujemy Państwu wszystko, czego potrzebują pasjonaci jazdy na rowerze. Niech odkryją Państwo na rowerze naszą wspaniałą okolicę, część światowego dziedzictwa naturalnego UNESCO.

Nasi wysoko wykwalifikowani mechanicy są w każdej chwili do Państwa dyspozycji w naszej specjalistycznej „klinice” dla rowerów (może stanicy rowerowej? Albo „specjalistycznej stacji napraw”?) (Bike Clinic) z dużym magazynem części zamiennych. Oferujemy rowery elektryczne dla dzieci i dorosłych, zwykłe rowery, przyczepki rowerowe dla dzieci i zwierząt domowych, foteliki, wózki do rowerów, wózki dla dzieci i nosidełka dziecięce.

We współpracy z Alps Active oferujemy codzienne wycieczki rowerowe z przewodnikiem.

We wszystkich naszych filiach/punktach obsługi mogą Państwo skorzystać z ładowarki.

Duży wybór odzieży rowerowej, części zapasowych, wyposażenia i akcesoriów.

Najlepsze rowery firm Corratec, Mondraker i Scott