WYPOŻYCZALNIA I SKLEPY – ALPIN SPORTS COMPANY W REGIONIE NARCIARSKIM SEISER ALM/ALPE DI SIUSI

ZAPRASZAMY DO ROZKOSZOWANIA SIĘ NAJWYŻSZYM KOMFORTEM, PIERWSZORZĘDNYM SERWISEM I PERSONALNĄ OBSŁUGĄ KLIENTA W REGIONIE URLOPOWYM SEISER ALM/ALPE DI SIUSI W SERCU DOLOMITÓW

Rejon Seiser Alm/Alpe di Siusi kojarzy się z uprawianiem sportu na najwyższym poziomie. Gwarantujemy niezapomniane dni na skąpanych w słońcu stokach narciarskich. Obojętnie, czy chcą Państwo spędzić przyjemny dzień na nartach z rodziną, czy uprawiać narciarski freestyle w parku, my mamy właściwy przepis na indywidualny styl spędzania czasu w Dolomitach.

W Seis, Kastelruth oraz w Seiser Alm, największym płaskowyżu górskie pastwisko, oferujemy Państwu wypożyczalnie i sklepy Alpin Sports Company oraz produkty najwyższej jakości i najlepszą obsługę w tym zakresie.

Nasze filie znajdują się przy stacji dolnej oraz stacji górskiej kolei linowej/gondoli Seis-Seiser Alm/Siusi-Alpe di Siusi, w Compatsch/Compaccio i Kastelruth/Castelrotto.

 

Ośrodek narciarski Seiser Alm/Gröden = Siusi/Val Gardena obejmuje 175 kilometrów nartostrad każdego rodzaju i 80 kolei linowych, tym samym jest największym ośrodkiem narciarskim na terenie karuzeli narciarskiej Dolomiti Superski.

Park śnieżny Seiser Alm/Alpe di Siusi jest największym parkiem śnieżnym Włoch, jest to zróżnicowana oferta na trasie o długości 1,5 kilometra zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Są to też trasy do narciarstwa biegowego, gdzie trenuje światowa elita! 80 kilometrów tras biegów narciarskich prowadzi po wzniesieniach na wysokości między 1.800 i 2.200 metrów nad Seiser Alm/Alpe di Siusi.