#STAYHEALTHY! We comply with all anti-Covid19 measures ordered by the government and have taken additional individual measures to ensure you have a carefree holiday, because your health is important to us! All rental equipment, rooms and ski depots are disinfected!
Book your equipment online in advance! You will save precious time in ski rental point! Free cancellation of your booking, with our Sport Easy Cancellation insurance, possible at any time!

WYPOŻYCZALNIA I SKLEPY – ALPIN SPORTS COMPANY W REGIONIE NARCIARSKIM SEISER ALM/ALPE DI SIUSI

ZAPRASZAMY DO ROZKOSZOWANIA SIĘ NAJWYŻSZYM KOMFORTEM, PIERWSZORZĘDNYM SERWISEM I PERSONALNĄ OBSŁUGĄ KLIENTA W REGIONIE URLOPOWYM SEISER ALM/ALPE DI SIUSI W SERCU DOLOMITÓW

Rejon Seiser Alm/Alpe di Siusi kojarzy się z uprawianiem sportu na najwyższym poziomie. Gwarantujemy niezapomniane dni na skąpanych w słońcu stokach narciarskich. Obojętnie, czy chcą Państwo spędzić przyjemny dzień na nartach z rodziną, czy uprawiać narciarski freestyle w parku, my mamy właściwy przepis na indywidualny styl spędzania czasu w Dolomitach.

W Seis, Kastelruth oraz w Seiser Alm, największym płaskowyżu górskie pastwisko, oferujemy Państwu wypożyczalnie i sklepy Alpin Sports Company oraz produkty najwyższej jakości i najlepszą obsługę w tym zakresie.

Nasze filie znajdują się przy stacji dolnej oraz stacji górskiej kolei linowej/gondoli Seis-Seiser Alm/Siusi-Alpe di Siusi, w Compatsch/Compaccio i Kastelruth/Castelrotto.

 

Ośrodek narciarski Seiser Alm/Gröden = Siusi/Val Gardena obejmuje 175 kilometrów nartostrad każdego rodzaju i 80 kolei linowych, tym samym jest największym ośrodkiem narciarskim na terenie karuzeli narciarskiej Dolomiti Superski.

Park śnieżny Seiser Alm/Alpe di Siusi jest największym parkiem śnieżnym Włoch, jest to zróżnicowana oferta na trasie o długości 1,5 kilometra zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Są to też trasy do narciarstwa biegowego, gdzie trenuje światowa elita! 80 kilometrów tras biegów narciarskich prowadzi po wzniesieniach na wysokości między 1.800 i 2.200 metrów nad Seiser Alm/Alpe di Siusi.

© 2022 Alpinsports Company