ALPIN SPORTS COMPANY, SKLEPY –NARTY & ROWERY WYPOŻYCZALNIE W KASTELRUTH/CASTELROTTO, SEIS/SIUSI I SEISERALM/ALPE DI SIUSI, W PARKU NARODOWYM SCHLERN/SCILIAR, WPISANYM NA LISTĘ ŚWIATOWEGO DZIEDZICTWA NARODOWEGO UNESCO OD CZERWCA 2009 R.

WITAMY W 5 FILIACH FIRMY ALPIN SPORTS COMPANY, PAŃSTWA KOMPETENTNEGO PARTNERA W ZAKRESIE ORGANIZACJI NIEZAPOMNIANEGO AKTYWNEGO URLOPU NA NARTACH, ROWERZE GÓRSKIM I ROWERZE ELEKTRYCZNYM W SEISERALM/ALPE DI SIUSI, NAJWIĘKSZYM PŁASKOWYŻU W EUROPIE. 3000 m2 czystej powierzchni do uprawiania sportów górskich!

 

Niezależnie od pory roku mamy dla Państwa odpowiedni ekwipunek!

Alpin Sports Company oferuje produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę.

Zachęcamy, by weszli Państwo do ekskluzywnego świata sportu i mody Alpinsports. Nasze sklepy są zaopatrzone w odzież sportową i akcesoria najbardziej renomowanych marek. Obojętnie, czy to sprzęt sportowy, akcesoria, buty, odzież rekreacyjna lub outdoorowa, u nas znajdą Państwo wszystko, czego Państwo potrzebują. Nasi eksperci udzielą Państwu indywidualnej porady w kwestii urlopu na najwyższym poziomie.

Obojętnie, czy to Seis/Siusi, Seiser Alm/Alpe di Siusi, Kastelruth/Castelrotto lub Völs/Fiè, my jesteśmy zawsze w pobliżu. Nasze filie znajdują się przy stacji dolnej i przy stacji górskiej kolei linowej/gondoli Seis-Seiser Alm/Siusi-Alpe di Siusi, w Compatsch Seiser Alm oraz w centrum Kastelruth/Castelrotto.

Czy to jazda na rowerze, jazda na nartach, na desce snowboardowej, saneczkarstwo, skialpinizm, wędrówki, wędrówki w rakietach śnieżnych, podamy Państwu odpowiedni przepis na osobisty, aktywny alpejski styl życia. W ofercie są sprzęty sportowe do kupna lub do wynajmu, do tego pasujące stroje i oferta naszej obsługi, która czyni najpiękniejsze dni roku jeszcze przyjemniejszymi.